Kalite Politikası

Yamanlar; yüksek etik standartlarını, yaşadığımız çevreye ve çalışanlarının haklarına saygıyı, müşteri tatminini ve mutluluğunu ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Çalışmalarını; samimiyetini kaybetmeden, kalitesini ve profesyonellik anlayışını her zaman ve her coğrafi koşulda taviz vermeksizin koruyarak sürdürmektedir.

Bu doğrultuda Yamanlar, "Kalite, Çevre, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri"ni bir arada değerlendirerek Entegre Yönetim Sistemi (EYS) Politikası'nı benimsemiştir.

Entegre Yönetim Sistemi (EYS) politikamız 4 ana ilkeyi kapsamaktadır.

1) Kalite: Faaliyet gösterdiği alanlarda müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, ürün ve hizmetlerini en iyi kalitede, zamanında sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

2) Çevre: "Çevre miras değil, emanettir" ilkesinden hareketle, çevre mevzuatlarına uygun olarak çevresel kirlenmeyi önleyecek ve doğal kaynakları koruyacak şekilde faaliyetlerini sürdürmek.

3) İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği: "Önce iş güvenliği" ilkesinden hareketle, ekibini iş kazası ve meslek hastalıklarından koruyarak faaliyetlerini İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği mevzuatlarına uygun olarak sürdürmek.

4) Sürekli Gelişme ve İyileştirme: Üst yönetim ve tüm ekibin EYS ilkelerine uyması ve sistemin etkinliğini sürekli geliştirmek.

İlke ve prensiplerinden ödün vermeyen Yamanlar; ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre Koruma belgelerine, ayrıca OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile EN normlarında imalat sertifikalarına sahiptir.

Kalite Belgeleri ve Ödüllerimiz